ACCESS BARS®

Jak by se Vám líbilo, kdybyste mohli uvolnit všechny myšlenky, při kterých se necítíte dobře?
Jaké by to bylo mít možnost stisknout tlačítko, kterým spustíte vymazávání všech nepříjemných vzpomínek?
Co kdybyste měli možnost využít tuto metodu a s lehkostí uvolnit ze své mysli vše, co vás trápí?


Kdyby sis mohl vybrat svou budoucnost dnes…… co bys udělal?

Pro co by ses rozhodl?

ACCESS BARS®
Vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech Vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží. Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Účinky ACCESS BARS®

  • Odstranění bolestí různých částí těla.
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Pomoc při obtížných životních situacích
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Zklidnění hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerem

Nyní je čas dovolit si přijímat, odstranit limity a otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představit. Víme, že s BARs je každý z Vás schopen se zbavit problémů, stresů a začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak tohle zjistit, je vyzkoušet metodu ACCESS BARS® na vlastní kůži. Co kdyby zítřek mohl být začátek něčeho jiného? Co kdybyste se již zítra cítili lépe? Co kdyby již zítra byl Váš život mnohem příjemnější a jednodušší? Otázka může změnit energii jakékoli situace. Je to právě otázka, která otvírá dveře jiným možnostem.


Jak technika ACCESS BARS® probíhá?
 
AB probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během ACCESS BARS® se praktik lehce postupně dotýká 32 specifických bodů tzv. „BARů“ na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky na specifické body aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z Vašeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží. Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta. Klient se po ukončení AB cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně poté vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním slova smyslu).

Těším se na vás při aplikaci ACCESS BARS®.

 


Rovnatka   rovnatko_nehet