Metamorfní technika

Náš život ovlivňují dvě základní schémata: to, co k nám přichází, a to, co z nás vychází. Nerovnováhou mezi těmito schématy si vytváříme stresy a následně nemoci. Uvolněním energetického bloku v oblasti páteře ovlivníme psychiku i zdraví jedince.

Co je metamorfní technika? Jemná, ale nesmírně účinná a hluboká terapie, která se soustředí pouze na reflexní zónu páteře na chodidlech, na rukou a na hlavě.


Komu je určená? Všem. Je vhodná pro dospělé i děti, doporučuje se i v období těhotenství. Je výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch sebeovládání, agresivity, poruch CNS, ADD, autismu, pro zdravotně postižené. MT je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu a to jak fyzického, tak psychického a emocionálního. MT využívají i lidé v náročných životních chvílích (nové zaměstnání, rozvod, nemoc, menopauza, úmrtí blízké osoby). MT není postavena na léčení specifických symptomů. Je bezpečná pro každého, pomáhá vzít vlastní sílu do vlastních rukou a umožňuje dát směr našim životům.

Jak účinkuje? Technika využívá vrozené schopnosti regenerace každého organismu. Pracuje s vlastní vitální (životní) energií ošetřovaného. Má hluboký, trvalý a nenásilný účinek, který neprovokuje žádné trauma.

Kdy a jak metamorfní technika vznikla? Zrodila se z výzkumů, které v 50. letech započal anglický neuropat a reflexolog Robert St. John s autistickými dětmi a dětmi s Downovým syndromem. Dr. Robert St. John dospěl na základě těchto výzkumů k poznání, že prenatální období se odráží na některých částech nohou, rukou a hlavy a že události zažité během těhotenství, kdy se formuje naše báze, jsou ty, které ovlivňují náš způsob bytí a jednání. Pokračovatelem této metody byl Gaston Saint-Pierre, Kanaďan žijící mnoho let v Anglii.


Manikura  Manikura