Několik slov o mněJana_foto

Jmenuji se Jana Veselá, je mi 41 let. V současné době se věnuji především péči o nohy, která je mým dlouholetým zájmem.

Při práci s klienty jsem si začala všímat jejich společných znaků na noze a zdravotních problémů či osobních pocitů, které je trápí. Orgánové a energetické mapy nejen na nohou, ale celém těle jsou popisovány již několik tisíciletí. Tradiční terapeuté je využívali běžně ve svých praxích.

Absolvovala jsem spoustu školení a seminářů. Každý z nich mi přinesl cenné informace hlavně o mně.

V praxi používám především nabízené metody MT a Access Bars. Jsou velice jemné a velice účinné.

Na metodě MT mne uchvátilo, že si ji může aplikovat každý doma a sám. Je jednoduchá a ráda ji předávám klientům tak, aby si ji mohli aplikovat sami.

Zdraví je velice důležité a věřím, že každá nemoc či diskonfort těla nám ukazuje potřebu změnit něco v našem životě, i když je to jen potřeba se zastavit a uvědomit si, co je pro nás v životě opravdu důležité. Každý z nás je jedinečný a rozhoduje se, kterou cestou v životě půjde. Pokud Vás Vaše kroky dovedou až ke mně, ať už na pedikúru, či na jednu z masáží, ráda Vás uvidím.

Stále získávám informace a znalosti, které se mnou rezonují. Nebudu vypisovat navštívené semináře a školení. Na ošetření která poskytuji, mám však potřebné znalosti a certifikáty. Někdo nepotřebuje žádná školení, aby vnímal své tělo a pobyt na této planetě přirozeně. Někomu stačí přežít od narození k fyzické smrti, každý má své potřeby. MT a Access Bars Vám pomůže být ve spojení sám se sebou.

Těším se na Vás.